سزار آزپیلیکوئتا به همراه توخل در کنفرانس خبری پیش از بازی با سیتی حاضر شد.

 

به گزارش آنساید، دو تیم چلسی و منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا، امشب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سزاز آزپیلیکوئتا در مصاحبه پیش از بازی اظهار داشت:

ذهنیت بازی:

ما همیشه آماده هستیم که همه توان خودمان را در زمین بازی بگذاریم. ما این را در بازی های قبل نشان دادیم. می‌دانیم که چه نوع بازی پیش رو داریم، می دانیم شرایطی پیش می آید که مجبوریم برای پیروزی رنج ببریم. این بزرگترین بازی فصل است و ما برای آن آماده هستیم.

در مورد فصل ۲۰/۲۱:

در این فصل خوب بودیم. پیروزی سنگین برابر سویا ، نتایج عالی، و سپس صعود به فینال. رسیدن به اینجا در پایان فصل افتخار و ستایش بزرگی برای تیم ماست. بسیار سخت تمرین کردیم.

درباره فینال ۲۰۱۲:

متأسفانه، من در سال ۲۰۱۲ اینجا نبودم. وقتی با چلسی قرارداد امضا کردم، رویای تکرار آن را داشتم. ۹ سال طول کشید اکنون ما واقعاً فرصتی برای تکرار آن داریم.

درباره آبراموویچ:

از وقتی به این باشگاه آمدم، نه تنها تمایل به پیروزی، بلکه یک کار تیمی عالی نیز دیدم. رومن به عنوان مالک همیشه تمایل خارق العاده ای به ایجاد یک باشگاه برنده و دادن بهترین ها به این تیم نشان داده است.

در مورد ورنر:

من همیشه سعی می کنم به او کمک کنم. همه ما آدم هستیم و وقتی همه چیز طبق سناریوی ما پیش نرود، می توانیم از این بابت بسیار نگران باشیم. مهاجمان معمولاً با گل قضاوت می شوند ، اما با اطمینان می توانم بگویم که تلاش او در این فصل بسیار ارزشمند است. او قطعاً بازیکن مهمی است. دوست دارد گل های بیشتری به ثمر برساند، اما اکنون این مهم است که آرزو و جاه طلبی را کنار بزاریم.