با پایان لیگ های اروپایی باشگاه ها رسما فعالیت های خود را جهت حضور هرچه قدرتمندانه تر در سال آینده آغاز کرده اند.

به گزارش آنساید، با پایان فصل فاجعه بار لیورپول، سران این باشگاه در تب و تاب تقویت تیم هستند و تمدید با بازیکنان خود را نیز پیگیری می کنند.

آدرین سن میگل دروازه بان 34 ساله اسپانیایی در آستانه توافق با باشگاه برای تمدید قرارداد خود به مدت یک فصل دیگر است . باشگاه می خواهد با حفظ او ذخیره ای مناسب و مطمئن برای آلیسون در اختیار داشته باشد! این دروازه بان که محصول آکادمی بتیس است در تابستان 2019 به صورت آزاد از وستهم به لیورپول پیوست و با مهار پنالتی کانته موفق شد سوپر کاپ اروپا 2019 را برای تیمش به ارمغان بیاورد اما در سایر بازی ها عملکرد قابل دفاعی نداشته.

آدرین

به ادعای آنفیلد سنترال مدیران لیورپول به اتفاق یوگرن کلوپ، سرمربی، و مایکل ادواردز ، مدیر ورزشی ، باشگاه بر آنند که در این تابستان نیز الکس اوکسلید چمبرلین را حفظ کنند . ظاهرا کادر فنی هنوز به این هافبک شیشه ای شوتزن اعتقاد دارد و او را بخشی از برنامه باشگاه برای فصل بعد می داند.

اوکس

در سمت دیگر ، یوری تیلمانس یکی از گزینه های این باشگاه برای جانشینی واینالدوم که این تیم را ترک خواهد کرد ، مشغول مذاکره با لستر برای تمدید قرارداد خود است، گرچه قصد دارد در کمال آرامش همه گزینه های خود را بررسی کند و حضور در رقابت های اروپایی احتمالا فاکتور بسیار مهمی در تعیین تصمیم نهایی او خواهد بود.

تیلمانس

سرمربی تیم ملی زامبیا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در رابطه با داکا یکی از اهداف لیورپول گفت:

او باید درباره آینده اش تصمیم گیری کند و انتخاب تیم آینده اش کاملا به خودش مربوط است، فقط امیدوارم تصمیمی بگیرد که منجر به شادی و سرافرازی مردم کشورش شود.

داکا

در کنار داکا ، لیورپول همچنان ولاهویچ ، مهاجم نوک ججوان فیورنتینا را زیر نظر دارد و برای انتقال او به آنفیلد تلاش خواهد کرد و پیش بینی می شود در صورت به وقوع پیوستن این انتقال، قیمت آن چیزی حدود 42 میلیون پوند باشد.

ولاهویچ

همچنین محمد صلاح وینگر مصری لیورپول قصد دارد تیم ملی کشور خود را در المپیک همراهی کند و به زودی برای این قضیه با سرمربی باشگاه و مدیران صحبت خواهد کرد. او در صورت حضور در المپیک بخش مهمی از تمرینات پیش فصل را از دست خواهد داد.

محمد صلاح