توماس توخل در کنفرانس پیش از بازی با منچسترسیتی حاضر شد.

 

به گزارش آنساید، دو تیم چلسی و منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا، امشب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. توماس توخل قبل از بازی اظهار داشت:

به همه بازیکنان تیمم اعتماد دارم. احساس می‌کنم در این هفته فوق العاده متمرکز هستیم. اعتماد به نفس ما یک احساس عالی قبل از فینال است.

درباره مسابقه:

این بازی من مقابل گواردیولا نیست. ما قرار نیست تنیس بازی کنیم. این بازی خیلی فشرده خواهد بود. من تیمم را آماده می کنم ، او مربی تیم دیگری است. فکر می کنم فردا تیم کاملا متفاوتی از سیتی را خواهیم دید. تا زمانی که گواردیولا در کنار زمین باشد همیشه برای من مشکل خواهد بود که برابر سیتی بازی کنم. آنها اعتماد به نفسی باورنکردنی دارند.

درباره تذکر های توخل به بازیکنانش:

همانطور که گفتم، ما کاملاً درک می کنیم که سیتی با این مربی بالاترین سطح در فوتبال جهان را ارائه می‌دهد، اما ما قبلاً در دو بازی نشان داده ایم که می توانیم فاصله با آنها را کاهش دهیم. ما شجاع بودیم، در غم‌ها و شادی‌ها کنار یکدیگر بودیم. ما یک تیم هستیم.

در مورد مصدومیت:

بهترین خبر این است که ما بدون مصدومیت به بازی فینال می‌رویم. مندی و کانته آماده بازی فردا هستند.

در مورد ضربات پنالتی احتمالی:

بازیکنانی هستند که به علت فشردگی ممکن است پنالتی را از دست دهند، و حتی ممکن است تا زمان پنالتی زدن ها بازیکنانی در زمین نباشند و تعویض شوند‌. خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.