به گزارش آنساید ،دربازی دیشب تراکتوروپرسپولیس  برخوردی بین مهدی تیکدری و سعید آقایی اتفاق افتاد که باعث اخراج بازیکن تراکتور شد تیکدری در مورد این برخورد و وحواشی بعدش گفت :

قبول دارم که بی‌محابا سمت سعید رفتم اما اصلا برخوردی با صورت او نداشتم و سعید دوست من است. سمت توپ رفتم و تعادلم را از دست دادم و برخورد انجام شد. داور هم ابتدا کارت زرد را نشان داد اما کمک داور به اشتباه گفت تیکدری با مشت به صورت آقایی زده است.
من در این 2 سال که در تراکتور بوده‌ام همیشه با جان و دل بازی کردم و هواداران و فوتبالدوستان تلاش من را در این 2 سال دیده‌اند. با مصدومیت هم برای تراکتور بازی کرده‌ام و این وظیفه من است که تمام توانم را برای تیمم بگذارم. بعد از بازی ترجیح دادم سکوت کنم و جدا نشستم و اتفاق خاصی رخ نداد.

وی در مورد جریمه ۲۰درصدی از سوی باشگاه گفت:

در مورد جریمه ۲۰ درصدی فعلا شوکه هستم. در اینستاگرام باشگاه این خبر را دیدم. امیدوارم باشگاه در مورد من سختگیری نکند و از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم خیلی زود اتفاق بازی دیشب را جبران کنم.

تیکدری در مورد قراردادش با تراکتور افزود:

برای تیم‌های خارجی بند فسخ دارم و با تراکتور قرارداد 5 ساله دارم اما در فوتبال ایران وقتی بازیکن و باشگاه برای ادامه همکاری توافق نداشته باشند جدایی صورت می‌گیرد.