با جدایی کارلو آنجلوتی از اورتون آبی پوشان بندر مرسی ساید از حالا دغدغه سرنوشت نیمکت سرمربیگری تیم خود را دارند.

به گزارش آنساید، به نقل از اکو، با قطعی شدن قرارداد کارلو آنجلوتی به باشگاه رئال مادرید، اورتون باشگاه فعلی او به دنبال عقد قرارداد با یک سرمربی جدید برای تکرار عملکرد نسبتا خوب کارلتو خواهند بود و گفته می شود 6 گزینه اصلی را مدیران این باشگاه مدنظر دارند.

حال یک خبرنگار مدعی شده که رافا بنیتز سرمربی سابق والنسیا ، لیورپول و رئال مادرید که در والنسیا موفق به فتح لالیگا شد و در لیورپول علیرغم عدم دستیابی به لیگ، توانست در دیداری دراماتیک لیگ قهرمان اروپا را برای این باشگاه به ارمغان بیاورد و دو سال بعد از آن با غلبه بر استون ویلا موفق به فتح جام حذفی شد ، یکی از 6 گزینه این باشگاه خواهد بود.

رافا بنیتز

اما گزینه عجیب تر تافی ها ، اسطوره و هافبک نام آشنا و فراموش نشدنی رقیب سنتی یعنی استیون جرارد است!!! سرمربی جوان گلاسگو رنجرز اسکاتلند ، در این فصل موفق شد بدون شکست تیم خود را قهرمان لیگ کند و در لیگ اروپا نیز به مراحل حذفی راه یابد تا توجه مدیران بسیاری از باشگاه ها را به خود جلب کند و حالا سران اورتون برای به خدمت گرفتن ستاره سال های نه چندان دور باشگاه رقیب به عنوان سرمربی تلاش خواهند کرد، گرچه به نظر نمی رسد که استیوی جی باشگاه فعلی خود را آن هم برای پیوستن به رقیب سنتی باشگاه دوران بازی خود ترک کند !

استیون جرارد در قامت سرمربیگری

پیش از این نیز از جرارد و بنیتز ، خالقین معجزه استانبول، به عنوان گزینه های هدایت تاتنهام برای فصل بعد نامبرده میشد.