گاتزتا دلو اسپورت به تازگی مصاحبه ای از زلاتان ابراهیموویچ پیرامون موضوعات مختلف داغ میلان منتشر کرده است.

 

به گزارش آنساید، ستاره سوئدی میلان، زلاتان ابراهیمویچ مصاحبه‌ای با گاتزتا دلا اسپورت انجام داد. مشروح مصاحبه بدین شرح است:

 

از دست دادن بازی های پایان فصل میلان و همچنین یورو؟

تاسف بیشتر من برای میلان است نه از دست دادن مسابقات یورو، چرا که من بازی های اواخر فصل را از دست دادم و دوست داشتم که به تیم کمک بیشتری کنم. من کسی هستم که به صورت نرمال ۵۰ بازی در طول یک سال انجام می دهد. البته که بخاطر از دست دادن مسابقات یورو هم ناراحت هستم اما وقتی که در شرایط صد در صدی خودم نباشم دوست ندارم چنین حضوری داشته باشم و اصلا شبیه به من نیست. بنابراین ترجیح می دهم از بیرون زمین سوئد را تشویق کنم.

عدم تمدید قرارداد دوناروما با میلان

واقعا متاسفم. شما اول از من پرسیدید که آیا بازیکنان درآمدهای بیش از حد دارند و حالا من از شما سوالی دارم: دوناروما چه ارزشی دارد؟ او در میلان رشد کرد و می توانست برای ۲۰ سال آینده دروازه بان این تیم باشد، حالا ۲۰ سال که نه، چرا که او زلاتان نیست (با لبخند). اما او بهترین دروازه‌بان در دنیا است و می توانست به مانند مالدینی آقای میلان باشد. از اینکه جیجو می ماند یا می رود خبری ندارم اما به او گفتم که تا پایان در میلان بماند.

در رابطه با انتقال احتمالی ژیرو؟

با بازیکنان سطح بالای بیشتر، ما می توانیم بهتر باشیم. ژیرو تجربه ی بزرگی دارد و ما بازیکنان زیادی نداریم که تجربه فتح جام داشته باشند. اگر او به میلان بیاید من به او خوش آمد می‌گویم. همچنین بخاطر اینکه گروه بسیار کارآمدی در اینجا وجود دارد که تمایل به یادگیری و پیشرفت دارند.