احمد مددی: رفتارهای آقای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است و باید این رویه اصلاح شود. مجيدی همه را مورد عتاب و توهین قرار می‌دهد، در حالی كه ايشان در جايگاهی كه قرار دارد، بايد مراقب رفتارهايش باشد.

 

به گزارش آنساید، فرهاد مجیدی روز گذشته سکوت خود را شکست وصحبت هایی درباره وضعیت آشفته باشگاه استقلال انجام داد. و در صحبت های خود انتقاد شدیدی نسبت به نحوه مدیریت مدیران باشگاه و احمد مددی نشان داد.

از این رو احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال، امروز صبح نسبت به صحبت های فرهاد مجیدی واکنش نشان داده و توضیحات خود را درباره وضعیت مالیه باشگاه ارائه داده است. مددی در ابتدا اظهار کرد:

از انتقادات روز گذشتهاز بی انصافی آقای مجیدی تعجب می‌کنم. همه ما عضو خانواده بزرگ استقلال هستیم و برای اعتلای آن تلاش می‌کنیم. مجیدی بداند هیچ کس بزرگتر از استقلال نیست.
با وجود اینکه آمدن گابریل پین به ایران در تضاد با قوانین داخلی است. اما با تمهیداتی تلاش کردم تا قرارداد سال بعد را برای ایشان تنظیم کنیم. در بحث قرارداد خارجی، منافع ملی و باشگاه استقلال برای من از همه چیز مهم‌تر است. و من زیر بار مسائل خلاف قانون مثل پرداخت مالیات از سوی باشگاه، حق ایجنت و … نمی‌روم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه افزود:
هیچ کس حق ندارد دیگری را ناعادلانه قضاوت کند. رفتارهای آقای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است. و باید این رویه اصلاح شود. مجیدی همه را مورد عتاب و توهین قرار می‌دهد.
در حالی که ایشان در جایگاهی که قرار دارد، باید مراقب رفتارهایش باشد. آقای مجیدی توهم توطئه را کنار بگذارد و فکر تیم باشد. با توهین و سفسطه به هیچ تیمی امتیاز نمی دهند و ایشان برای توجیه نتایج تیم راه دیگری غیر از توهین و تهمت را برگزیند.

 

احمد مددی درباره بدهی ها و وضعیت نامطلوب پرونده های مالی باشگاه استقلال اظهار داشت:
وارث ناکارآمدی‌ها و بدهی‌های گذشته بوده‌ام. چاه بدهی‌های استقلال ویل و عمیق بوده. و تنها حاصل بمب‌های مدیران گذشته، خرابی و ویرانی برای استقلال بوده است.
برخی مدیران گذشته به خود زحمت پرداخت جزئی‌ترین هزینه‌ها را هم نداده‌اند. و این هزینه‌ها با شکایت طرف مقابل، الان چندین ۱۰ برابر شده است. اشکال من این است که بدون هیاهو کارم را می‌کنم و حاشیه ندارم.

 

احمد مددی درباره مبالغ و درصد های پرداختی قرارداد های آبی پوشان توسط باشگاه عنوان کرد:
مرادمند ۵۷ درصد از قراردادش را دریافت کرده است. مظاهری بدون احتساب رای کمیته انضباطی باشگاه، بیش از ۵۵ درصد دریافتی از قرارداد قابل توجهش داشته است. اسماعیلی فارغ از پولی که از مشاور محترم هیات مدیره پیش از فصل گرفته‌اند.
۳۷ درصد قراردادش را هم گرفته است. در صورت لزوم، لیست کامل رقم قرارداد و پرداختی به بازیکنان منتشر خواهد شد تا مردم و هواداران قضاوت کنند.

 

مدیرعامل آبی ها درباره وضعیت نامعلوم میلیچ نیز گفت:
میلیچ به همراه وکیل اش قرارداد ترکمانچای را به استقلال پیشنهاد داده. و قرارداد قبلی را به قرارداد پیشنهادیش ربط داده. و شک ندارم چون دست به نوتیسش عالی است. اگر قراردادش امضا شود، خسارت میلیون دلاری برای استقلال رقم می‌خورد.
من زیر بار چنین چیزی نمی‌روم. حتی یکی از اعضای هیات مدیره هم بر ترکمانچای بودن قرارداد پیشنهادی میلیچ صحه گذاشت. دلیل اصرار عده‌ای به تمدید قرارداد میلیچ، نا آگاه بودنشان از قرارداد است. اخیرا هم گفته‌اند که پول MRI میلیچ را نداده‌ایم. خوب مگر شما فاکتوری ارائه دادید و ما پرداخت نکردیم؟

 

احمد مددی در پایان صحبت های خود عنوان کرد:
روزی که فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی استقلال با وجود مخالفت برخی‌ها انتخاب کردم. گفتم تا آخر حمایتش می‌کنم و در اتاق من همیشه به روی او باز است.
آقای مجیدی هروقت بخواهند می‌توانیم باهم بنشینیم و با صحبت، سوتفاهمات و مشکلات را برطرف کنیم. مطمئنا فضای اینستاگرام جای خوبی برای حل مشکلات نیست و اگر به حرف زدن باشد، من هم حرف برای گفتن زیاد دارم.