نیمار به اتهام امتناع از شرکت در تحقیقات و آزمایشات تجاوز جنسی، پاسخ داد!

 

به گزارش آنساید، نیمار جونیور در صفحه‌ی اینستاگرامی خود به دنبال تکذیب صحبت‌های رسانه‌های امریکایی بود. آن‌ها گفته بودند که دلیل فسخ قرارداد نایکی و نیمار، به دلیل عدم شرکت وی در تحقیقات تجاوز جنسی بوده است. نیمار سال گذشته با شرکت نایکی قرارداد خود را فسخ کرد و در همان زمان، قراردادی را با شرکت پوما امضا کرد.

نیمار جونیور اینگونه اظهار داشت:

من از 13سالگی که اولین قرارداد خود را امضا کردم، هشدارهای بسیاری را از اطرافیانم دریافت می‌کردم. آن‌ها به من می‌گفتند که قراردادها محرمانه است. اما شرکت نکردن در این قاعده و عدم حضور در یک تحقیقات درپی پیش نرفتن این تحقیقات دروغ محض است. این یک ادعای کاملا پوچ و بی ارزش است.

نیمار جونیور همچنین ادامه داد:

در سال 2017، برای یک کار تبلیغاتی به آمریکا رفتم. همه آنجا بودند. تمام افراد آنجا بودند و کسی به من چیزی نگفت!
در سال‌های 2017، 2018 و 2019 ما جلسات بسیاری نظیر کمپین‌ها و دیگر چیزها فیلمبرداری کردیم و یعنی آنها چنین موضوع جدی‌ای را در صورت رخ دادن به من نگفته‌اند؟! مضحک است.
چه کسی واقعا مسئول است؟ به من فرصتی داده نشد تا از خودم دفاع کنم و بدانم متهم این‌ها کیست و حتی چه کسانی شاکیان من هستند!!! من حتی نمی‌دانم او کیست! در هر صورت این را می‌دانم که رابطه‌ای با او نداسته‌ام. من هرگز وقت این که با آن‌ها صحبتی داشته باشم و از مشکل آن‌ها باخبر شوم نداشته‌ام. نمی‌دانم چه هدفی از این کار وجود دارد. زمان همه چیز را روشن‌تر می‌سازد و امیدوارم که او به حق خودش برسد!