گفته می‌شود که ویارئال، قهرمان لیگ اروپا، به دنبال جذب امین هاریت خواهد بود.

 

به گزارش آنساید، امین هاریت هافبک مراکشی تیم شالکه در لیست ویارئال قرار دارد. طبق گفته‌ی مارکا و فابریتزیو رومانو، تیم ویارئال مذاکرات خود را برای جذب این هافبک ۲۳ساله آغاز کرده است. این تیم امیدوار است تا در لیگ قهرمانان فصل آینده قدرتمند ظاهر شوند و برای قهرمانی بجنگند.

با این حال، این اولین بار نیست که هاریت مورد توجه ویارئال قرار می‌گیرد. در روز پایانی پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه نیز، این تیم پیشنهادی را برای جذب این هافبک به شالکه دادند. اما باشگاه شالکه با این امر مخالفت کرد. توافقات خوبی حاصل نشد. همین نیز باعث شد که هاریت در شالکه بماند و با این تیم سقوط کند. اکنون داستان تغییر کرده است و امین هاریت می‌تواند خودش تصمیم بهتری برای آینده‌اش بگیرد.

هاریت در آن زمان موافقت خود را برای رفتن به ویارئال اعلام کرد، اما نظر باشگاه این نبود. زمانی‌که این پیشنهاد به گوش باشگاه رسید، آن‌ها کاملا این پیشنهاد را رد کردند و گفتند که هاریت فروشی نیست.

شالکه پس از سقوط، از نظر اقتصادی به مشکل خورده است. پس باید به پیشنهادات دریافتی‌اش توجه بسیاری کند. با این وجود احتمال این انتقال بیشتر خواهد شد و شالکه به پیشنهاد ویارئال، بیشتر توجه خواهد کرد.

امین هاریت در این فصل ۲۸بازی برای شالکه انجام داد و ۲گل و ۵پاس گل را نیز به ثبت رساند.

بیلد همچنین در پایان هفته گزارش داد، که شالکه مایل است به پیشنهادات ۱۵میلیون یورویی اندکی فکر کند. هاریت در سال ۲۰۱۷با مبلغ ۸میلیون یورو از نانت، راهی شالکه شده بود. قرارداد هاریت با شالکه تا سال ۲۰۲۴به پایان می‌رسد و از این رو فروش ۱۵میلیونی این بازیکن می‌تواند به سود آن‌ها باشد.