باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از بند آزادسازی کلیموئندو در لنس ممانعت می‌کند و نمی‌خواهد چنین اتفاقی رقم بخورد.

 

به گزارش آنساید و به نقل از L’Equipe و RMC، پاریسی‌ها مخالف فعالسازی بند 6 میلیون یورویی مهاجم 19 ساله‌ی خود هستند. مهاجم 19ساله و فرانسوی پی‌اس‌جی که در لنس به طور قرضی و از اکتبر 2020 حضور دارد، در 30 بازی برای این تیم 8 گل را به ثمر رسانده است. همچنین کلیموئندو پیش ازاین در 6 بازی برای پاریسی‌ها، یک گل را به ثمر رسانده بود.

لس پاریسینز یک بند مخالفت را برای خود در قرارداد کلیموئندو قرارداده بود. این بند به آن‌ها کمک می‌کند تا اجازه‌ی بند آزادسازی این مهاجم جوان به دست باشگاه لنس نباشد. اما این کار نیز کاملا به نفع پاریسی‌ها نخواهد بود. آن‌ها باید مبلغ 1.5 میلیون یورو را به عنوان غرامت این بند، به باشگاه لنس بپردازند.

بنابراین این اتفاقات به نظر می‌رسد قصد نگهداری یا فروش با قیمت بالاتر این بازیکن جوان در دستور کار است. این مهاجم موفق شده بود در 29 بازی‌ای که در این فصل لوشامپیونه انجام داده بود 7 گل را به نام خودش به ثبت برساند. همچنین او توانسته بود 5 پاس‌گل نیز برای هم‌تیمی‌هایش فراهم کند. پس می‌توان اینگونه در نظر گرفت؛ یا آن‌ها قصد نگه‌داشتن این مهاجم جوان و مستعد را دارند، یا قصد فروش او به مبلغ بیش از7.5 میلیون یورو را خواهند داشت.

قرارداد او تا ژوئن 2024 ادامه دارد. باید دید که چه چیزی در انتظار این جوان جویای نام است.