هافبک منچستریونایتد، پل پوگبا به بازگشت به یوونتوس لینک شده است. اما منابع می‌گویند بازگشت او به کریستیانو رونالدو بستگی دارد.

 

به گزارش آنساید، بازگشت پل پوگبا، ملی‌پوش فرانسوی به یوونتوس، فعلاً در حد یک ایده است. اما ممکن است در هفته‌های آینده عملی شود. این اتفاق بستگی به تصمیم‌گیری باشگاه منچستر یونایتد و همچنین آینده کریستیانو رونالدو دارد. زیرا به گفته منابع ایتالیایی، رونالدو قصد دارد پس از سه فصل، یوونتوس را ترک کند.

اولدترافورد یکی از مقصدهای احتمالی ستاره سابق رئال‌مادرید است. در حالی که پاری‌سن‌ژرمن نیز یکی از گزینه‌هاست. اما رونالدو هنوز تصمیمی برای ماندن یا جدا شدن اتخاذ نکرده است. قرارداد او در سال ۲۰۲۲ به اتمام می‌رسد.

به گفته کوریره دلو اسپورت، او بزودی تصمیم خود را به یوونتوس اعلام می‌کند. در حالی که آلگری مشکلی با فروش او ندارد. این مربی روز گذشته با مدیران باشگاه جلسه‌ای داشته و طی آن تمام احتمالات را بررسی کرده‌اند. یکی از این احتمالات، بازگشت رونالدو به منچستر است.

در این صورت، بازگشت پوگبا چیزی بیشتر از یک رویا خواهد بود. از قرارداد قهرمان جام‌جهانی با شیاطین‌سرخ تنها یک‌سال باقی مانده‌. همچنین به گفتی برخی منابع، خود بازیکن علاقه‌مند به بازگشت به تورین است.

علاوه بر احتمال تعویض این دو، توتواسپورت می‌گوید دونی‌فن‌د‌بیک نیز یکی از گزینه‌های معاوضه با رونالدو است‌.