این درخواست کینگزلی کومان، واکنشاتی از سوی مدیران باشگاه بایرن را در پی داشت.

به گزارش آنساید، کینگزلی کومان به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود می‌باشد. وی تقاضای افزایش قابل توجه حقوقش را تا حدود ١۶ الی ١٧ میلیون یورو دارد.

اولی هوینس مدیر باشگاه بایرن مونیخ طی مصاحبه ای گفت:

فقط می‌توانم به این اشاره کنم که این بازیکن هنوز دوسال از قراردادش باقی مانده است. او مورد حمایت و نظارت برخوردار می‌باشد، درست مثل آلابا. به سادگی نمی‌توانیم هزینه‌‌ای که از ما درخواست کرده را پرداخت کنیم. فکر می‌کنم که الیور کان و حسن صالحمیدزیچ این مسئله را حل می‌کنند. اگر قیمت هایی که خواسته می‌شود، قابل برآورد نباشند، پی دیگر تمدیدی با باشگاه وجود نخواهد داشت.

مدیر باواریایی همچنین درمورد وضعیت مالی باشگاه های برتر اروپا گفت:

به برخی از باشگاه های بزرگ سراسر جهان نگاه کنید. رئال مادرید، یوونتوس. بعضی از این باشگاه ها شروع به پرداخت حقوق های بالا کردند و همچنان ادامه می‌دهند که الآن هم دچار مشکل شده اند. نباید این در بایرن اتفاق بیوفتد.

الیور کان مدیر عامل باشگاه بایرن مونیخ افزود:

قطعا نمی‌خواهیم مشکلات مالی را با بایرن تجربه کنیم. ایده های روشنی درمورد مسائل اقتصادی برای باشگاه داریم. به همین دلیل مذاکرات ما با زهاوی بسیار آرام پیش می‌رود.

گفته می‌شود منچستریونایتد و منچسترسیتی علاقه‌مند به جذب این مهاجم ٢۴ ساله فرانسوی هستند حتی چلسی هم به مدعیان وی افزود شده است. درحال حاضر یونایتد مبلغ ١٢ میلیون یورو را به کومان پیشنهاد داده است.

قرارداد کینگزلی در سال ٢٠٢٣ به پایان می‌رسد. کومان درحال حاضر ١٠ میلیون یورو حقوق می‌گیرد. این مهاجم می‌خواهد یکی از پردرآمد ترین بازیکن های بایرن باشد که در نتیجه باواریایی را تحت فشار قرار داده است. به وی گفته شده که اگر باشگاه نتواند چنین مبلغی را پرداخت کند، باید بدنبال باشگاهی جدید برای خود باشد.