تیم پاری‌سن‌ژرمن فرانسه برای به خدمت گرفتن رونالدو، مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کرده است.

 

به گزارش آنساید و به نقل از AS، پاریسی‌ ها مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن رونالدو در تابستان آغاز کرده است. قرارداد کریستیانو رونالدو در ژوئن ۲۰۲۲به پایان خواهد رسید. رونالدو در تورین، سالانه 31 میلیون یورو از یووه درآمد دارد. ماسیمیلیانو آلگری نیز چراغ سبز خروج این فوق ستاره‌ی پرتغالی را داده است.

روزنامه‌ی اسپانیایی آاس نیز تایید کرد که رونالدو نقشی در برنامه‌های آینده‌ی آلگری نخواهد داشت. بنابراین او باید به دنبال راهی برای خروج از یووه باشد.

گفته می‌شود که پاریسی‌ها مذاکرات خود را با خورخه مندس آغاز کرده‌اند. مندس مدیربرنامه‌ی کریستیانو رونالدو است. اما هنوز مذاکرات با تیم یوونتوس آغاز نشده است.

یووه مبلغ انتقال رونالدو را ۳۰میلیون یورو پیشنهاد داده است و پاریسی‌ ها می‌توانند در مبادله، ایکاردی را به بیانکونری پیشنهاد دهند. در این گزارش آمده است که پی‌اس‌جی تنها تیم خواهان رونالدو نیست. منچستریونایتد نیز در حال بررسی بازگرداندن او به اولدترافورد است.

نشریه توتواسپرت نیز پل‌پوگبا را یکی از گزینه‌های مبادله رونالدو با منچستریونایتد اعلام کرده است. از سویی دیگر نیز آن‌ها به دونی‌فن‌د‌بیک و مبادله‌ی او با رونالدو فکر خواهند کرد، زیرا یووه به استحکام بیشتر خط هافبک خود فکر می‌کند.